A netbookomat szeretném hozzácsatlakoztatni egy régi típusú tévéhez. Lehetséges? Ha igen, akkor milyen kábelt szerezzek hozzá? Részletek lent.

Figyelt kérdés

netbook típusa: Acer Aspire V5-121-C72G32ABB

A tévé hátulján van két százlábú kábel bemenet.

Tehát olyan kábel kellene nekem, aminek az egyik vége százlábú, a másik vége pedig kompatibilis a netbookommal. A netbookomon van olyan bemenetel, ahova rá lehet csatlakoztatni monitort. (kék alapon sok lyuk - ennek nem tudom a pontos nevét.)



2015. jan. 20. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
"Százlábú"? Nem a scart kábelre gondolsz? (ha nem bocs xd) Milyen videókártyája van a netbooknak? Meg lehet oldani a problémád, de lehet,hogy nem bírná el a vga. A TVvel kapcsolatban is van kérdésem: ugye nem képcsöves? Mert ha igen akk, hagyjad. Van HDMI-je? Tudom kérdésre kérdéssel válaszolni bunkóság, de leginkább a tévét nem ismerjük.Amúgy van olyan, hogy VGA-Scart kábel, de nem hiszem hogy beválna. Kérlek a tévéről ossz meg némi infót
2015. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!