Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » AKG K495 fejhallgató horpadt...

AKG K495 fejhallgató horpadt membrán javítható?

Figyelt kérdés
AKG K495NC membránja horpadt be. Nem tudom, hogy hogyan sikerült, de mikor zenét akartam hallgatni rajta, akkor hallottam, hogy nem szól rendesen(a horpadt oldalon nincs bass). Meglehetne csinálni úgy, hogy csak egyszerűen szétszedném a fejhallgatót, és kihorpasztanám valahogy? Előre is köszönöm segítséget!
2015. jan. 23. 19:49
 1/3 A kérdező kommentje:
2015. jan. 23. 19:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Én porszívóval szoktam óvatosan. Az még a fémport is felszedi. Nem lehet, hogy amiatt horpadt be? Leszorítja a membránt a vaspor.
2015. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a fémpor miatt lenne, holnap szétszedem és megnézem. Egyébként tűvel is meglehet csinálni?
2015. jan. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!