Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy ilyen mélynyomót...

Vettem egy ilyen mélynyomót hangnyomásra milyen lenne?

Figyelt kérdés
milyen erősitőt vegyek hozzá és milyen ládát ami kohzza belőle a maximumot?
2015. jan. 24. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. jan. 24. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Összefügg minden mindennel, a ládától, és a nyomót meghajtó erősítőtől is függ az eredmény. Erősítőből a kicx kap szériát tudom ajánlani. Zárt 40-45 literes láda lenne az ajánlott abban szólna legpontosabban. (program szerint). Reflexben igen kiemelős, és kb 55-60 literes láda kellene hozzá.
2015. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az xmax, nem kifejezetten nyomásra való. De próbálkozni szabad, pakold bele 60 literbe, 60hz hangolással. 300w rms erővel.
2015. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm én bele raktam egy itthoni 35literes zárt ládában igy is nagyon nagyon üt. de azt mondták nekem ez nem meglelő neki. esetleg tudnátok ajánlani egy jó ládát ami kihozná a maximumot? erősitőből pedig veszek Kickxet
2015. jan. 25. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Ládához javaslat, de nézz körbe.

[link]

2015. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!