Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MIért van az hogy a ps3 on a...

MIért van az hogy a ps3 on a GTA 5 nem akar betölteni? Egyszerűen megáll a hang és nem tölt be hiába írja azt. Alul az a kör is forog és és a ps gomb megnyomásával a menü is előjön. MIért csinálja ezt? Val erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Más játékok gond nélkül beindulnak. Minden eredeti és a lemez sem karcos.

2015. jan. 25. 17:56
 1/2 anonim válasza:
Én xbox360nál várok sokat. De ha forog meg a menü előjön akkor csak légy türelmes. Én simán elszivok egy cigit mire betölt.
2015. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem semmi problémám nincs ezzel 4-5kép után szokott betölteni.Onlinenál más a helyzett ha egyből az online- t akarom betölteni nekem is sokat kell várni úgy hogy praktikusabb először a storyt betölteni majd storyból felmenni multira.(PS3 használó)
2015. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!