Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes az amazon.com-ról...

Thelastkiss kérdése:

Érdemes az amazon.com-ról rendelni reklám mentes kindle PW-t? Vagy itthon vásárolt termékekkel nem szokott semmi gond lenni?

Figyelt kérdés
amazon.comról rendelve egy 39.99$os tokkal együtt 269$ra jön ki ami kb.75000ft, míg itthon 65000körül lehetne ugyanezt az opicót megkapni...

2015. jan. 30. 11:58
 1/4 zolis24 ***** válasza:
nem, az áfa miatt.
2015. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én itthon vettem meg boltból a PW 2-t, és Kínából rendeltem egy jó minőségű tokot hozzá. 9 nap alatt szállították. Így 48000 Ft-ra jöttem ki összesen.
2015. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én itthon veném meg ,mert az amazonrol rendelt áru soká jön meg .+ áfát is fizethetsz rá .
2015. jan. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, már érdemesebb itthon. Ez a reklám dolog nehogy azt hidd, h olyan, h olvasás közben felugrik egy ablak.. Én kikapcsoltam a wifit (ami a Kindle-nél a repülőgépes üzemmódot takarja), és egy darab reklám nem jön.
2015. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!