Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Box- set formátum lejátszható...

Box- set formátum lejátszható itthon?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá, annyit tudok a PAL-t letudom, de egy sorozatnak két évadja ezen a Box- set formátumon van feltűntetve. És nem értem,de ugyaúgy kettes régió! Lehet én vagyok béna de nem találtam neten választ erre.

2013. júl. 15. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A box set a csomagolasra vonatkozik, peldaul kis fem dobozba, vagy karton dobozba vannak teve a lemezek, olyan mint ez:

[link]


Ha a regio kod 2, akkor sima liba, mert a 2 az europai kodolas es azt Mo-n le tudod jatszani. Semmi massal ne foglalkozz, csak a regio koddal.


Amugy a Warner Bro. filmek mar regio kod mentesek, szoval ott mar azt sem kell nezni :)

2013. júl. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak mert legtöbb helyen PAL van feltűnetve, és a Bones két évadjánál ez volt odaírva, de 2es régiós az említett két évad.
2013. aug. 2. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!