Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad mini retina (iPad mini...

IPad mini retina (iPad mini 2) vagy iPad mini 3 éri meg jobban? És hány gb-os?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 15:10
 1/4 anonim válasza:
az iPad mini 2 és 3 között jóformán csak annyi a különbség hogy kapott egy ujjlenyomat olvasót, amit jelenleg egyedül a készülék feloldásához használhatsz, arany színt, és lehetőséget 128GB-os modell megvásárlására. Méretnek én a 32 Gb-osat tartom optimálisnak, viszont van aki a 64-et preferálja jobban. Ha 64gb-ot már szerinted nem tudnál kitölteni (én 16gb-tot csak a fényképek és videók miatt tartom kevésnek), akkor mindenféle képpen választd a 2-t, mivel mind2-ben ugyan a a processzor, akku, kamera,kijelző van, viszont sokkal olcsóbban hozzájuthatsz.
2015. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32 vagy 64 giga, és ha megvagy a Touch ID-nélkül akkor az iPad Mini 2.
2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Farkasadi ***** válasza:

Nekem ipad mini 3-am van (16GB) és nagyon meg vagyok vele elégedve

Szerintem ez a jó választás

2015. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FrostTiger válasza:
IPad mini 3 és 16GB-os szerintem nagyon jó és nekem is van semmi baja nincen ez a jó választás. Én az iPad mini 2-öt azért nem venném mert lassúnak számítanak és a képernyöjük sem számít annyira szépnek már
2015. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!