Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok autóban zenét...

Hogyan tudok autóban zenét hallgatni pendrive-ról, esetleg telefonról?

Figyelt kérdés

Vettem egy USB valamit (nem tudom a nevét), mert olyan ügyesen elgondoltam, hogy azt megveszem, bedugom a szivargyújtóba, abba bedugom a pendrive-ot, vagy a telefonom töltőjét, és és akkor én agylágyulásig olyan zenét fogok hallgatni amilyet akarok, mit nekem Petőfi rádió:-) Na ehhez képest profi lettem a bedugdosásból, de eddig jutottam, ugyanis NEM SZÓL :-) Mert ugye szőke fejemmel arra nem gondoltam, hogy a RÁDIÓ-hoz is kellene valahogy csatlakoztatnom, így ültem ott leforrázva a csuda klassz ötletemmel ami szrt sem ér. Tudna valaki segíteni abban, hogy mi a következő lépés? :-)

Az még a javamra írható, hogy így lett egy klassz kis autós töltőm a telefonomhoz :-)))


2015. febr. 1. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudni milyen a rádió ha sima alap akkor ilyesmit kell venned.


[link]

2015. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, sima alap.

Köszi a választ, ezek szerint az FM jel a kulcsszó :-)


Köszi!

2015. febr. 1. 15:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom vannak olcsóbbak is, azok nem elég jók?
2015. febr. 1. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
4-6 között az átlag.
2015. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2015. febr. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!