Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » CD-s autós rádiómon hogyan...

CD-s autós rádiómon hogyan tudnék Pendrive-ról vagy akár telefonról zenét lejátszani?

Figyelt kérdés

Egyetlen AUX bemenet(?) van rajta meg ugye a lemezlejátszó.

Kenwood



2015. jan. 17. 20:11
 1/4 Osynho ***** válasza:
Pendrive-ról sehogyan, a telefonról pedig az aux bemenetre kötve azt.
2015. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

találtam egy ilyet :

[link]


ilyet hol tudok venni? :D

2015. jan. 17. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Pendriveról is tud, olyan Mp3 transmitterrel amin van jack dugó. Ilyen 3-5 rugó környékén mérik őket, még távírányítót is kapsz hozzá. Minőség feledhető.
2015. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho ***** válasza:

Akkor nem a fej játssza le, hanem a transmitter. :) Ráadásul vállalhatatlanul botrányos minőségben. Én ezt a megoldást kerülném. Azt a pénzt a mostani fejegységéhe csapja és vesz egy usb-s fejet.


Azon az átalakító kábelen felsírtam! :'-D A kérdést viszont nem értem. Te linkelted. Ott lehet venni. :) Dísznek jó.

2015. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!