Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú konzol?

Figyelt kérdés
PS4, Xbox One vagy a WiiU? Csak alapgép kellene, semmilyen egyéb kiegészítőt nem igényelek. Ennek fényében és a játékok árát tekintve melyik éri meg a legjobban?

2015. febr. 3. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
KB egy árban vannak(a wiiu olcsóbb). Konzolt két dolog alapján választunk. Milyen van a haveroknak(multi), milyen játékok vannak rá.
2015. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem a WiiU kiesik, mert ahogy láttam nem minden jelenik meg rá. Haverok meg nem szempont nálam, mert ők gépeznek. Régi játékokat játszanak, amiket a P4-es gépem is elvisz multiban. Csak a konzolt jobbnak látom a jövőre nézve.
2015. febr. 3. 13:37
 3/6 Krisipoke ***** válasza:

Attól függ, milyen játékok érdekelnek. Többnyire már kb. a 3. olyan generációban tartunk, hogy a megfelelő kombináció egy gamer PC és az adott Nintendo konzol (jelen esetben a Wii U).


Hogy miért? A Nintendonak rengeteg olyan sorozata van, amiben hihetetlenül minőségi játékok szerepelnek (pl. Mario, Zelda, Metroid, Kirby, Pokémon, Donkey Kong, Starfox, Fire Emblem, F-Zero, Smash Bros, stb), és ezek csak Nintendo konzolokra jönnek ki. A többi említésre méltó játék meg többnyire multiplatform, azaz több konzolra is kijön, illetve PC-re is.

2015. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A PC nem érdekel, nincs pénzem havonta fejlesztgetni. Szerintem PS4 lesz. Mariozni meg ilyeneket tudok a 10 éves laptopomon is tolni.
2015. febr. 26. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, mert a márió, megállt a 2d-s játékoknál amit 30éve adtak ki....
2015. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az új Mario nem igazán érdekel. Ha Mariozni akarok, akkor gyerekkorom Mariojával játszok.
2015. febr. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!