Szerintetek célszerű egy autós mély nyomót bele tenni egy 3 utas hangfal dobozba?

Figyelt kérdés
Egy JBL GTO 1202D Mély nyomóról lenne szó, és egy videoton dcr 3090 Dobozba szeretném bele tenni!
2015. febr. 3. 12:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Szobámban szeretném használni, arra gondoltam be nevezek még a JBL mély nyomóm párjára és bele teszem ebbe a videoton 3 utas dobozba.


Szerintetek?

2015. febr. 3. 12:58
 2/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire még talán illene is bele, de annyira mégsem

1: túl nagy az érzékenysége

2 a Qts-e meg túl kicsi hozzá, szóval nem javaslom. Ha megvannak az eredeti mélyek, akkor azokat kellene peremeztetni. Vagy beszerezni a hangszóró 2000 kft-től, vagy akárhonnan eredeti bele való mélyet.

2015. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár ha őszinte vagyok a hangszóró 2000 KFT-s mélynek is kicsi a Qts-e, ezért zárt dobozt kéne csinálni belőle leginkább is.
2015. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legjobban akkor jársz, ha az eredetit peremezteted. A SAL-os membránszél nem olyan jól passzol hozzá, viszont még az is lehet, hogy jól jön, hogy merevebb kicsit, mint a H2000 kft által forgalmazott membránszél. Ha lágy lesz a felfüggsztése nagyon, akkor célszerű lesz betömni a reflexnyílást.
2015. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És bocs, a Qts-t pont fordítva írtam... :S

Na, az a JBL az egy aránylag merev felfüggesztésű cucc lehet, még lehet is, hogy reflex dobozban jól érzi magát, de akkor is áll, hogy túl nagy az érzékenysége, ezért továbbra sem ajánlom a dcr 3090-be.

2015. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincsen gyári mély, csak doboz lett volna :) Milyen dobozt ajánlanál?


Azt szeretném h egy 3 utas dobozban legyen, magasakkal mindennel :) am meg van egy házi építésű mélyláda dobozom, nem rossz .. azt gondoltam h ha egy 3 utas dobozban lenne + meg lenne a jbl párja akkor elég jó kis cuccost raknánk össze! Nagyon tetszik a mélye!

2015. febr. 6. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb és jobb megoldás gyári hangfalat venni. Ahhoz külön subként meg használni a JBL-t. :D

Mély hiány nem lesz, akkor sem, ha két db kisebb kétutas jó minőségű hangfalat veszel.

2015. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt gondolom... ='D de én egy fanatikus vagyok, subb őrűlt :D és én inkább ragaszkodom dupla jbl subbhoz 3 utas dobozban .. gondolom csak jobban szólna ha egy márkás mélynyomó van a dobozban, mint egy Sal hangszóró.. :)


vagy is gondolom én.. :D

2015. febr. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!