Most venni akarok egy xbox 360-at. Az a lényeg, hogy nem telik még ps4-re. Megéri-e még megvennem a 360-at ( ugyanis még év végéig gyártanak hozzá játékokat), vagy gyűjtsek tovább ps4-re?

Figyelt kérdés
Itthon suli közbe hétköznap már nagyon unom magam és konzolt szeretnék venni ugyanis egy olyan számító gép ami tényleg jó és nem 1-2 évig tartana 3x-osa egy konzol árának.Most megvenném az xbox 360-at és kb másfél év múlva egy ps4-et. Szerintetek megéri?
2015. febr. 3. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt egy PS4 árának kétszereséből már nagyon jó számítógépet lehet venni, másrészt egy konzol fénykora se tart ki mondjuk 5-6 évig, mivel egyfolytában jönnek az újabbak.
2015. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az xbox 360 és a ps3 kb 10évig tartottak ki! Az xbox one-nak és ps4-nek is ennyit jósoltak!!!
2015. febr. 3. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A PS3 2007-ben jelent meg, tehát még nincs 8 éves sem, és egy ideje már kint van a PS4, tehát evidens, hogy onnantól kezdve arra fejlesztenek a játékfejlesztő cégek.
2015. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 JulesM111 ***** válasza:
Nem rossz gondolat.
2015. febr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aaattccaa válasza:
először is mennyi PÉNZED van. nekem 360-nom van és elég jo de de minden féle képen megéri gyűjteni viszont én xbox onét vennéK a PS4-RE KEVÉS JÁTÉK VAN KB UGYAN ANNYIBA KERÜL A ONE
2015. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vennék egy ilyen xbox 360 gépcsomagot: [link]

Igazából az xbox one is kielégítené az igényeimet, de a ps4 nekem valahogy jobban bejön(abból adódóan hogy volt ps2-őm és nagyon szerettem). Még kb 40-50ezer kéne, hogy megtudjam venni valamelyik next gen konzolt. És nemtudok dönteni. Xbox 360-nal azlenne a bajom, hogy ha megveszem ugye akkor nem gyűjteni fogom a pénzt hanem elkölteni játékokra stb. Nembírok dönteni ezért kérdezlek meg titeket.

2015. febr. 4. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
pedig az one jobb
2015. márc. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!