Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt az erősítőt, hogyan kell...

Ezt az erősítőt, hogyan kell bekötni?

Figyelt kérdés

[link]

Ő lenne az erősítő, de nem csináltam még erősítő bekötést, de szerintem meg tudnám csinálni. Nem nagy dolog lenne egy pozitív tápkábelt bekötni az akksihoz, de érdekelne, hogy ehhez most milyen biztosíték, és hova kell, hogyan vezessem ki a kocsiból? A negatív kábelt pedig, akkor a kasznihoz kell kötni, de azt hova? Gondolom a bekötés után már csak az RCA kábelt bele a fejegységbe, az erősítőre a hangszórót és boldogság. Mert ehhez az erősítőhöz fölöslegesnek tartom a kondenzátort. (Suzuki Swift 1.0 2003-as autó)



2015. febr. 4. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
köss rá görcsöt
2015. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A gyártó oldalán:

[link]

elérhető a kézikönyve:

[link]

a POWER csatlakozó B+ lábához megy az akksi pozitív lába, a földelőjelzéshez a kaszni, a LOW L és R RCA-csatlakozük a fejegység vonalkimenetei, a Speaker L és R pedig a két - jobb és baloldali - hangszórók.

2015. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Osynho ***** válasza:

Nem sok értelmét látom ennek, egy fejegység is tudja ezt a szintet. :/ Mire használnád?


Amit még nem mondtak, az a remote szál bekötése, amivel a fejegység ki-be kapcsolja. Általában kék-fehér színű kábel az iso csatlakozón.

2015. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

6x9" Ovál hangszórót fogok vásárolni. Azt kellene hajtani elsőkörben, majd pedig ha fejegységgel is ugyanúgy szól, akkor mélyláda üzemelne a segítségével.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. febr. 4. 19:09
 5/14 Osynho ***** válasza:
Mélyládát erre ne köss...
2015. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dirtboy ***** válasza:

édes istenem,azzal mélyet hajtani?

ettől nagyobb mélyet inkább ne rakj rá.

[link]

2015. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de az oválnak elég, nem? vagy annak a fejegység is elég lenne, hogy szépen szóljon?
2015. febr. 4. 19:21
 8/14 Osynho ***** válasza:

Én semmire se használnám, de az én vagyok. :) Sőt, ovált se használnék, de ez egy hosszú történet. Szerintem nem leszel előrébb, mint egy fejjel, de használtan kb ennyiért kapsz olyan erősítőt, aminek értelme is van.


Mély hajtására teljesen alkalmatlan, torz hangot kapnál, könnyen leégne a hangszóró. Hidalni se lehet.

2015. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát az ovál csak jobb mint 2 gyári 10cm-es szar. Legalább egy picit szebben szól. Egyébként igen, tudom.. de korlátozattak a lehetőségek.
2015. febr. 4. 19:27
 10/14 Osynho ***** válasza:
A gyári helyére, előre kellene betenni valami jobb hangszórót.
2015. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!