Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzáértők, és nem fikázók...

Geri410 kérdése:

Hozzáértők, és nem fikázók véleményét kérdezném meg az SMS Street by 50 Cent fejhallgatóról, méghozzá az over-ear változatról. Mi a véleményetek? smsaudio.com/products/street-by-50-over-ear-wired

Figyelt kérdés

Itt élek Angliában, és úgy döntöttem, hogy vennék végre egy minőségi fejhallgatót. Sok pénzem nincsen rá (és inkább a Nikon D530-amra költenék), és Amazonon 30 fontért rendeltem egy SMS Audio Street fejest (Le volt árazva 170-180 körülről). Méghozzá egy over-ear fejest (azt hiszem pont a nagyobbik, nem összecsukhatós). Annyira nem ismerem, írnak róla jót is és rosszat is, tulajdonképpen kinek bejön, kinek nem. Én annyira nem ismerem, tudom, hogy nem rossz a hangja, erős a basszus rajta, de főleg a kihúzható kábel miatt választottam (nagyon könnyen törik nálam a kábel). Kéne egy jó fejes, ha tudtok javasolhattok is, lehetőleg kihúzható kábellel. (ne a Sennheisert, mert lehet jó a hangja, DJ-k is használják, de nagyon ronda szerintem)

Erről lenne szó: [link]



2015. febr. 5. 06:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, nem fikázásból írok,

de ez tipikusan az utcai fejhallgató.


A neve is sugallja, a kinézete is és a leírása is.

ezt az veszi aki az utcán hordja, természetesen nem CSAK divatból, de mivel tudatosan utcára tervezték így a hangzásán nem csiszoltak annyit.

Mivel odakint nagyobb a zaj mint házban ezért úgyse veszed észre (gondolom kint használnád)

És ha nem vagy audiofil akkor meg fog felelni (pláne ha enyire le volt értékelve) az eredeti árát semmiképpen nem érné meg, de ennyiért még jól jártál.

természetesen nem rossz, csak túlárazott.

2015. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!