Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik lenne jobb idö töltés...

Melyik lenne jobb idö töltés Nintendo 3ds vagy egy laptop?

Figyelt kérdés
Nem tudom most fogok majd jövőre menni kollégiumba és nem tudom hogy a laptop vagy a nintendo 3ds lenne jobb mert mind kettőn lehet játszani böngészni meg ilyenek mert valamelyiket szeretném csak azt nem tudom hogy melyiket válasszam .Miben lenne jobb a másik vagy miben rosszabb ilyesmi válaszokat kérek ha lehet. ja meg hogy ti melyiket választanátok . Előre is köszönöm.

2015. febr. 9. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen laptop.

3DS-en inkább csak játszani lehet. Jó persze, lehet böngészni, de elég kényelmetlen, lassú, rossz egy laptophoz képest.

Reggeltől estig a játékot meg lehet unni, de laptopon bármit csinálhatsz, kevésbé fogod megunni.


Meg tanulásra amúgy is kelleni fog a laptop.

2015. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyit szánsz rá.

Toshiba laptopom használtan vettem, 40k volt. 3DS-em használt, 36k.

Ha van elég pénzed, akkor megveheted mindkettőt, feltéve, ha megfelel a használt cucc.

Ha csak egyre van pénzed akkor laptop mindenképp. Jó a 3DS, de laptopon több mindent lehet csinálni plusz tanuláshoz is jól jön.

2015. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 b95 ***** válasza:
100%

A 3DS-t csak akkor érdemes választanod, ha utána van/lesz pénzed játékokra.


Egyébként játékra jobb, mint egy hasonló árú laptop, de netezésre meg a laptop a jobb.

2015. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. febr. 10. 19:54
 5/7 Krisipoke ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel. Egyszerűen imádom a 3DS-em, és ha azt mondaná valaki, hogy ezentúl életem végéig egyetlen elektronikus gépen játszhatok bármilyen játékot, akkor a 3DS-t választanám, mert fantasztikus a játékfelhozatala, főleg a letölthető játékaival és a sima DS támogatásával együtt.


Ugyanakkor böngészni tényleg nem kényelmes, se nem kimondottan gyors rajta, illetve olyanokra sem lehet használni, hogy pl. szövegszerkesztés, egyszerűen a laptop jobban megéri, több dolgot lehet vele kezdeni.


Viszont ha utána úgy döntenél, hogy valamilyen konzolt is beszereznél, szerintem gondolkodás nélkül egy 3DS-t.

2015. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
55%

A normális laptopok 100 fölött kezdődnek míg egy 3DS 40k.

Ha játszani szeretnél 3ds, ha internetezni laptop. Igaz, hogy a laptopon lehet játszani de ahhoz gémer laptop kell.

Nintendón lehet netezni de pl youtubeozni nem.

2015. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisipoke ***** válasza:
100%
Lehet Youtube-ozni rajta... :D Van külön app is hozzá, de simán a böngészőből is lehet.
2015. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!