Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez egy tömegkérdés (minél...

Ez egy tömegkérdés (minél többen válaszolnak, annál jobb) Melyiknek örülnél jobban: PS3 Xbox 360 PC?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni, melyik legyen, akkor inkább azt kérdezd meg. Én ezek közül a ps3-nak örülnék, mert x360-am van (bár már egy éve unokaöcsémnél van), PC-m van, amin gond nélkül futnak a mai játékok. Szóval egy PS3 azért lenne jó, mert a ps exkluzív játékok kimaradtak. Pont ezért fogok egyébként venni egyet használtan.
2015. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
PS3-nál jobb gép az Xbox 360, hisz tartja hűen a grafikai minőséget szinte minden játéknál és világosabb és szebb képet ad mint a PS3. Azok a játékok amik PC mellett más konzolon is elfutnak, csak azért meg miért vegyek egy játékkonzolt. PC-n lazán elszaladnak.
2015. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

PS3 tulajként PC-t mondok, de csak azért, mert PS3-on már minden fontos exkluzív játékkal játszottam.

Ha nem lett volna PS3-am, hanem PC-t veszek helyette, akkor nagyon csalódott lennék, kedvenc játékaim PS3 exkluzívak voltak, de multiplatform játékok PC-n szebbek, jobbak.

2015. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pc
2015. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pc, a többi csak buta konzol, ami csak egy dologra alkalmas, szemben a pc több mindenre képes
2015. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"PS3-nál jobb gép az Xbox 360, hisz tartja hűen a grafikai minőséget szinte minden játéknál és világosabb és szebb képet ad mint a PS3."

Ez még 2012-ben igaz is lett volna, ott is csak a multiplatformra...

Ma már nem...


Én Pc-nek, ps3-am van de már csak porosodik, mindent ami érdekelt kipróbáltam, kivittem

2015. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a kedvenc játékaim ps3 exkluzívok, így nekem az a nyerő. A ps3-am egy fullos pc-re sem cserélném le. Mivel netezésre jó a vacak laptopom is, konzolon meg jobb játszani mint gépen.
2015. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem X360-om van, de PS3-ra sajna sokkal több, és jobb exkl. játék van. God of War, Uncharted, The Last of Us, Gran Turismo, Killzone, Resistance 3, Ratchet and Clank, Infamous.

De nekem a 360 is megfelel. Alan Wake, Fable 2-3, Gears of War, Halo összes része eszméletlen.:)

2015. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!