Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivan akkor ha veszek újonnan...

Mivan akkor ha veszek újonnan egy tvt és otthon kibontom és össze van törve?

Figyelt kérdés
Még nem vettem meg csak érdekelne.Vissza adják a pénzt vagy cserélik?vagy dobhatom ki, és a pénz is buktam.

2015. febr. 10. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogy ilyen problema meg csak fel sem meruljon, ezert inkabb ki kell fizetni a szallitast. Ha kar van, akkor ok a hibasak, ki kell fizetni vagy ujat adni.

Igy meg veletlenul sem merulhet fel, hogy a te oda nem figyelesedbol lett a kar.

2015. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de én ugy akarom hogy személyesen megyek el és veszem meg
2015. febr. 10. 11:27
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Boltba megnézed, úton vigyázz rá. Ha nem működik belső hiba, cserélheted.
2015. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz összetörve mert rettentő szorosan ki van bélelve hungarocellel és a képernyő is védve van. Ha egy TV belül össze van törve akkor a dobozán is látható sérülés.

Ha a doboz ok akkor a tv is ok :) Ennyire nem kell szarni mindentől

2015. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ja értem,csak egy 400 ezres tvnél érthetö hogy parázok hogy ne legyen baja
2015. febr. 10. 11:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha személyesen mész el érte, akkor úgyis kibontják neked. Hazafelé meg vigyázz rá.
2015. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jaja midenképpen megnézem
2015. febr. 10. 11:32
 8/13 anonim ***** válasza:

És hogy miért írták előttem, amit:

A törésre semmiféle felelősségvállalás nincs. Ha kivitted a boltból, s romhalmaz van a dobozban, a te bajod.

Miért? Mert nem, vagy csak rendkívül nehezen állapítható meg, mikor tört.

Senki nem várja el, még a tízezres termék esetében sem, hogy azt látatlanban vedd át.

2015. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a media marktba akarom venni szerintem biztos megengedik hogy belenézzek nincs e összetörve,mer multkor a laptop dobozát is kinyitották nekem
2015. febr. 10. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenhol meg lehet nézni a terméket!!!
2015. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!