Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem illeszkedik a kép...

Miért nem illeszkedik a kép ha a TV-t összekötöm a PC-vel?

Figyelt kérdés

VGA kábellel kötöm össze és el van csúszva a kép. Ha elkezdem vízszintesen mozgatni akkor sem lehet rendesen beállítani ,hogy ne lógjon ki valamelyik oldal. CCC-ben is keresgéltem a megoldást ,de nem találtam semmit. Ha hdmi-vel kötöm össze akkor illeszkedik rendesen, csak az meg kell a set-top boxhoz sajnos. VGA kábel jó, kiprobáltam a régi monitorral és annál illeszkedik.


Ilyen TV-m van: [link]



2015. febr. 11. 15:15
 1/1 vatafak ***** válasza:
nálam hdmi -vel se illeszkedik kétféle laptop kétféle samsunghoz, minden irányban a kép szélső része "kilóg" a tv-ből felbontástól függetlenül. bazi idegesítő tud lenni
2015. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!