Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség! Ráömlött a tea a...

Segítség! Ráömlött a tea a kalviatúrámra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy technikai zseni, és ahogy emeltem át a bögrét a billentyűzet fölött, ráborult egy pici, nem sok. A numpad kapott belőle bőven. Van, amelyik billentyű nem megy, pedig amennyire tudtam, kitörölgettem. Mit csináljak vele?
2010. febr. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Legelőször is forditsd fel egy tiszta textiliára és hagyd, hogy kiszáradjon. Aztán próbáld beüzemelni. Ha nem megy, szervízbe kell vinned.
2010. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már fölhoztam a régit a garázsból, most azt használom, a másik szárad :)
2010. febr. 11. 20:55
 3/6 anonim válasza:
dobd ki
2010. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 3 billentyűzetemet is leöntöttem, hát mind a 3 kukába ment : D
2010. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Langyos tiszta vízben ki lehet mosni, 2-3 napig szárítod és működni fog.
2010. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minél többet próbálod vizesen használni, annál kisebb az esélyed hogy valaha működni fog. Mellesleg egy billentyűzet most már nem nagy tétel, sőt, vízállók is vannak már elérhető áron (a jövőre is gondolva :-) )
2010. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!