Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni Sennheiser...

Szeretnék venni Sennheiser CX300 fülhallgatót. Jó választás lenne?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 21:47
 1/4 anonim válasza:

Szia,


A termék nagyon jó, nekem tetszett a hangzása. Kicsit sok a mély, de egyébként tiszta a hangzása.

(hobbi zenész vagyok vájtfüllel)


Természetesen nem egy highend füles, de zenehallgatásra tökéletesen megfelel.


De mivel ez fülbedugós rendszer azért hosszú távra kényelmetlen lehet, mert "beizzadhat" a hallójárat mivel nem szellőzik rendesen (egyéni szoc. problem... :) ). Szóval napi 4-5 óra zenehallgatásra én nyitott megoldást választanék.

2010. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a választ.Idáig jó és rosszat is hallottam erről a termékről,és nem tudom,mitévő legyek.Holnap szeretnék vásárolni fülhallgatót.
2010. febr. 11. 22:15
 3/4 anonim válasza:

nekem cx300-II van, annyi a különbség asszem, hogy ehhez adtak kis tatyót, a simához meg talán nem adnak, de nem tudom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az első ilyen fülbedugós fülesem ez, így kicsit nehezen szoktam hozzá, főleg mert a sennheiser állítása szerint a külső zajokat gátolja, és bizony nem hazudtak. Ha a fülemben van szinte süket vagyok, csak tompa hangokat hallok, a testem mozgolódásának hangja sokszorosára növekedik, ez kicsit furcsa érzést idéz elő :D viszont így a zenehallgatás élmény, mert csak a zenét hallom :) hatalmas basszusa van, kb fél hangerőn kell hallgatnom a zenét (zúgó buszon) mert különben szétküldi a dobhártyámat :D Gyönyörű tiszta hangzás. Sennheiser minőség... Az ára is ezt mutatja.


Csak ajánlani tudom, baromi jó :)

2010. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a zúgó buszon dolgot nem is tudom miért tettem hozzá, mert végülis azt nem is hallom, na mindegy :D
2010. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!