Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Beats urBeats fülhallgató...

EXelen kérdése:

A Beats urBeats fülhallgató működik LG l7 II telfonnal?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert valahol azt írták hogy néhány telefonnal nem szól jól (olyan válaszokat nem kérek hogy Beatset ne vegyél mert szar, már döntöttem!)
2015. febr. 21. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szól jól a telefonnal annak 2 oka lehet: amúgy sem szól jól maga a fülhallgató, vagy a telefonnal nem szól jól semmilyen fülhallgató.

1 dolgot érdemes megnézni: az impedanciáját. Ha túl nagy, akkor halkan fog szólni, mert a telefon nem lesz képes kihajtani (bár nem hiszem, hogy túl nagy lenne, hiszen olyan eszközökhöz tervezik, mint pl. a telefon).

2015. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Okés köszönöm :)

Még gondolkodtam a Sennheiseren is az jobban szól?

2015. febr. 21. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Fejhallgatókban a Sennheiser-ek nagyon jók, viszont ilyen márkájú fülhallgatóval még nem volt tapasztalatom, így nem tudom, hogy mennyire jók :(
2015. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!