Az iPad Airnél az Air 2 sokkal többet tud? Nekem melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nagy grafikájú játékokat nem futtatnék, sőt... Játékokat se nagyon, főleg tankönyveket tennék, olyanokat is, amikben sok kép van, és több száz, esetleg 1000 oldal körüliek pl. anatómia atlasz, biokémia könyv...stb. Első tablet, ezért kérdezem, de talán erre a sima Air is elég, nem? Mert ha igen, inkább vennék a 16 gigás Air 2 helyett egy 32 gigás Air-t, mivel lehet, hogy erre a célra a tárhely fontosabb.

2015. febr. 21. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
sz ipad air 2 gyorsabb, semmivel nem tud többet, a szoftver tök ugyanaz, de hogy legyen elképzelésed a dologról: egy mezei ipad2 is bőven elég ahhoz amit leírtál
2015. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen,de az ipad air 2-nek csoffadtabb az aksija ezaltal surubben kel toltened mint az 1-et.
2015. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:
A másodiknak mondom h nem. Nekem air 2m van, a húgaimnak sima air je es ugyanaz. Nagyon jó es gyors az air 2, de nekem is 16 GB van es ez semmi. Az ios 8/mostmár 8.2 5gb es ezért van egy 11gb os iPaden ami nem olyan szörnyű, de nem olyan jó... Inkább vegyél egy sima airt több tárhelyel. Meg fogod bánni az air 2t.
2015. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!