Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes apple tv-t vásárolni?

Érdemes apple tv-t vásárolni?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokat és véleményeket várok!

2014. okt. 19. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az itthoni piacra lett optimalizalva a tartalom.. Az apple tv mindig is mostohagyerek volt, inkabb csak hobbi az apple reszerol. Amit tud,azt jol tudja (szoktam hasznalni vezetek nelkuli kepernyomegosztasra ipadrol - mondjuk egy hbo go alkalmazassal es szeretem az itunes festival koncerteket is nezni rajta). Ha van felesleges 30eFt-od es mar csak ez hianyzik a kollekciobol,akkor vedd meg ,de orulten nagy ertelmet nem latom most mar
2014. okt. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasznalod az airplayt?
2014. okt. 21. 07:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktam igen ,de mondom : szinte kizárólag csak az HBO GO alkalmazásból nézek meg egy-egy filmet az ipad-en lejátsszva TV-n
2014. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nem Tomka válasza:

Igen, nekem csak egy iPadom van, mégis nagyon jó (tervezek új készüléket)

lehet rajta játszani ipaddel magába film zene videólejátszás

szóval nagyon igen

2014. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!