Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire megbízhatóak az Acer...

Mennyire megbízhatóak az Acer és a Levono laptopjai?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás előtt állok, és nézegetem a kínálatot.

Nekem az Asus lenne a legszimpatikusabb minden téren, de úgy látom, mintha az Acer és a Lenovo többet adna. Mennyire megbízhatóak a laptopjaik?



2015. febr. 23. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár informatikus havertól Acerre viszonylag sok rosszatt hallok, de nekem is már évek óta az van, rengeteg havernak is, és egyikkel sem volt problémám.


Lenovo-t meg istenítik, bár a mostani superfish-es botrány miatt nem vennék soha többet Lenovo-t, oké, hogy egy újratelepítéssel meg lehet oldani, de ezek után remélem csődbe megy a cég.

2015. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem lenovom van igaz már 4 éves soha szervízben nem járt még megbizthatoan müködik.
2015. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

+ lenovo (2/2 csúcs)

- acer (3/2 kínszenvedés, egyet lecsereltem Lenovora)

+ dell (3/3 csúcs)

2015. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve dellnek a touchpadje egy időben katasztrófa volt 3-4 éve. Most már jobbak.
2015. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs jó vagy rossz gyártó, minden gyártónak vannak jobb és rosszabb gépei, az adott gépről el lehet dönteni hogy jó vagy sem.

Mire kell a gép és mennyid van rá?

2015. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!