Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Acer márkájú laptopok...

Az Acer márkájú laptopok mennyire megbízhatóak mert 150e környékén nekik van a legjobb ár/érték arányuk mégis miért?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy acer aspire E5-571G NX:MLCEU.004 -et néztem ki.
2014. aug. 30. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
jónak tűnik! tipus függő meg széria kb minden márkából mindegyiket van aki isteniti és van aki szidja. acereknél hallottam már olyat h eléggé sporolnak a hütésen meg, hogy gagyi minőség de hallottam és tapasztaltam jót is szóval.
2014. aug. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Német_Tibor ***** válasza:
Acerrel jó tapasztalataim vannak, de nekem ez a laptop túl egyszerűen néz ki. Teljesítményben jó, de a design...
2014. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
150 környékén csak Lenovo vagy Dell, a többi hulladék. Acerből max üzletit, de az 250 felett kezdődik.
2014. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva ez egy tök átlagos elegáns design, nekem megfelel bár embere válogatja.


Mire alapozod az álláspontodat?

2014. aug. 31. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Azokra a tapasztalatokra és tesztekre, amikkel találkoztam. Egy notebooknál nem csak a processzor meg a vga a fontos, hanem a ház, a kijelző, a hűtés és a billentyűzet is. Szóval 150k alatt csak Lenovo-t és Dell-t szabad venni, a többi hulladék.
2014. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Természetesen a leírásban konkrétan megnevezett készüléknek a szériájáról mind magyar mind külföldi teszteket is néztem. Többségében a hűtését valamint a zajszintjét a Notebook-nak átlagon felülinek találták.


A posztban elsősorban a személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi.

2014. aug. 31. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Fontos a hordozhatosag? Mire hasznalnad?
2014. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hordozhatóság teljes mértékben csupán másodlagos fontosságú.

Főként indie vagy értelmes AAA játékok nem feltétlenül max grafikán való futtatására (a grafika teljes mértékben másodlagos számomra), filmnézésre használnám. Az idő nagy többségét egy asztalon, felhajtott monitorral töltené, de mivel azért valamennyit ingázok ezért úgy döntöttem nem lenne hatékony ha egy pc-t raknék össze.

2014. szept. 2. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ertem
2014. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül e-mellett maradtam nagyon bejön, igaz csak 1 napja használom de nagyon gyors, halk nem melegszik egyáltalán. A design tényleg szolid de sokkal inkább elegáns mint átlagos. Nem recseg nem ropog a ház a billentyű kellemes nekem eddig nagyon bejön. És nagyon köszönöm a Hozzászólásokat! :)
2014. szept. 20. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!