Melyik a legjobb resz need for speedből?

Figyelt kérdés
En itt arra gondolok hogy melyik amelyikben a legtobbet lehet tuningolni a kocsikat kivulrol es belulrol is. Melyiknek a legjobb a jatekelmenye. A rendoros uldozes erdekel nagyon es ami fontos meg hogy utcai legyen es legyen benne szabad koborlas. Xbox360on jatszanek.Erdekelne meg hasonlo jatekok. Az nfs most wanted 2012t neztem de szerintem ott nem lehet kivulrol tuningolni a kocsikat.

2015. febr. 23. 17:59
 1/5 JulesM111 ***** válasza:
Bevallom őszintén, a Need For Speed Underground tetszett a lagjobban, ez nincs 360-on, régi nagyon. Azt rebesgetik, hogy a NFS Rivals jó még.
2015. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A tuning az underground 2-ben volt a legjobb, de ez nincs boxon. A rivalsnál meg a külső tuning annyi, hogy befestheted az autót, meg megváltoztathatod a rendszámtáblát.. Nekem még a undercover jutott az eszembe,( a kőrőzés miatt) de azt nemtudom, hogy van-e xboxon
2015. febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az undercover is elbújhat egy mw-hez képest(2005) a rivals egy fos nekem megvan. mi az már,hogy a rendőrautó jobban néz ki mint egy utcai versenyzőé?

Nfs u-u2 (amugy Xbox classira van azt meg le lehet játszani 360-nal) nfs mw ,carbon. És ha Forza stílusúra vágysz akkor shift (1. Rész). A többi szerintem fos lett. Remélem Mostmár kijön valami normális is (nfs underground 3).

2015. febr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat en nagyon szeretnek egy olyatamiben fullra lehet tuningolni utcai es van rendoros uldozes nem muszaj nfs.nek lennie neztem a the crew nevu jatekot eleg brutal de azt csak goldal lehet jatszni 😠
2015. febr. 24. 12:55
 5/5 anonim válasza:
most wanted 2005
2015. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!