Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pocketbook basic 2-es ebookom...

Pocketbook basic 2-es ebookom van! Szeretnék angolul könyvet olvasni, de nem tudom rátenni a szótárt! Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Már le van töltve innen: www.ekonyvolvaso. Blog.hu/2010/10/02/derult_egbol_mobi_szotar De hiába húzom rá az ebookra nem érzékeli! A baj szerintem ott van, hogy nem találom azt a mappát amibe bele kéne tenni! Már próbáltam a rejtett mappák megjelenítésével, de úgysem sikerült! Hogyan tudnám rátenni a szótárat?

2015. febr. 24. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk, egy magyar nyelvű könyvet akarsz angolul olvasni? - erre egy szótár nem alkalmas, csak szavakat fordít.

Angol nyelvű könyvet tölts le, és az ismeretlen szavak magyarra fordítására jó a szótár.


A hiba talán az lehet nálad, hogy a letöltött .zip fájlt másoltad az olvasóra, előbb PC-n csomagold ki (pl. winrar-al), és a .dic fájlt másold az olvasóra, tehát a "English-Hungarian_NagyGabe.dic" fájlt.

2015. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már a kicsomagolt .dic fáljét másoltam rá! Mondom az a baj, hogy nem találom azt a mappát amibe be kéne másolnom!
2015. febr. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!