Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pusztán kíváncsiságból összegy...

Pusztán kíváncsiságból összegyűjtöttem három kategóriát, aminek használatával a Magyarok zenét szoktak hallgatni. Ti melyik kategóriát használnátok zenehallgatásra, és miért? Linkek lejjebb!

Figyelt kérdés

Próbáltam olyan árú termékeket megcélozni,ami nem is túl nagy,lehetőleg egy fizetésből megoldható,és ennyiért már minőséget is elvárhatunk.

LINK:

[link]


[link]


[link]



#zenehallgatás #hangrendszerek
2015. febr. 26. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ezekből egyiket se, inkább egy használt sztereó erősitő meg két hangfal,

Denon PMA 320A - 14k használtan ( [link]

meg mondjuk ez ( [link]

vagy volt itt egy mission 42ért

2015. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Zenehallgatásra házimozi elég felesleges, a zenét sztereóba veszik fel, szóval 5.1-en elég nagy baromság lenne lejátszani.


Aktív hangfalra szavazok, azon hallgatnék zenét, de én csak fül/fejhallgatón szoktam leginkább.

2015. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Háger László válasza:

Bármit ami jobb mint a videoton.

Én Quad 405-ös végfokot és 1 pár jamo 150-es hangfalon nyomom de csak úgy érdemes ha lossles vagy mp3 320 kb/s-ba vannak a zenéid. Ha jó a géped meg a hangkarid hidd el nem kell hozzá EQ vagy előerösítő.

2015. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szóval,háromból két fogyasztó inkább a használt minőségi cuccokra esküszik.Érdekes.Tudom,a zenehallgatásnak sok kritériuma van,függ a kortól,nemtől,lakástól,igényektől,stb,de ezért egy kicsit elcsodálkoztam,hogy ekkora keletje van a használt cuccoknak.Kíváncsi vagyok a többi fogyasztó véleményére is.
2015. febr. 27. 07:29
 5/13 A kérdező kommentje:
továbbá,szintén érdekes,hogy inkább a sztereó rendszerek vannak az előtérben,bár megértem ezt is.
2015. febr. 27. 07:31
 6/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, mivel 45-50e forintra lőtted be a dolgot, semmi használható szerkezetet nem adnak annyiért újonan.

Én tvt, hangfalakat újonan vettem, de erősítő, dvd, mélyláda, projektor az használt volt plusz a kettes zóna megkapta a régi mission dobozokat, amiket még gimnáziumban vettem

2015. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát,szerintem ez azért használható lenne.Kompakt,keveset kell kell kábelezéssel bíbelődni,és egész jó a teljesítménye.Ehhez az árhoz.Ráadásul új.


[link]

2015. márc. 1. 09:33
 8/13 A kérdező kommentje:

vagy,(jelenleg ezt használom,és egész tűrhető,legalábbis egy teszkós gagyihoz képest)Esetleg ez,ha az előző túl nagy lenne:


[link]



Nem olyan fos,mint sokan hiszik.Persze,nem tűri sokáig,ha bemelegítés nélkül,hidegen fölkoxolják maximumig.De melyik készülék tűri huzamosabb ideig?Viszont kissebb lakásba,tv,számítógép,stb.mellé ideális társ lehet.Jó,nem egy ultimate cucc.Viszont nekem már egy éve megvan,pedig kint a szabadban is szoktam használni,3/4 gázon.

2015. márc. 1. 09:39
 9/13 Háger László válasza:

Nem tudom a skytec kb mint a Somogyi.

A Somogyiról tudni kell amit ráírnak teljesítmény annak jó ha a felét tudja, ha láttál már somogyi hangszórót akkor észre lehet venni hogy a 300w-osnak írt mélynyomója közel nem tud annyit csak nézz rá a mágnesre meg a tekercs testre. Skytec -ben nagyobb erőmű mint hangszóró teljesitmény és máris üvőlt mint a sakálaztán hosszabb távon bereked.

2015. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nézd,durván hangzik,de rohadtul nem érdekel mi van ráírva.Jól szól,(számomra)jó hangerővel,és még mindig jobb,mint egy 2x10 w.minihifi,ami szép,meg "sokat tud",és förtelmes dobozhangja van.

A skytec-hez annyit kívánok hozzáfűzni,hogy nem biztos,hogy folyamatosan csutkagázon fogom hallgatni-mellesleg minek is?Ha a szar,ocsmány,fosnakvaló,kukabúvár ócska somogyi nálam már egy éve működik.Úgy vagyok vele,hogy amíg ki nem próbáltam,addig nem mondok róla se jót,se rosszat

Persze,bele lehet kötni még a macska farkába is,mindazonáltal szeretnélek fölhomályosítani,hogy olyan fogyasztói társadalomban élünk,amely a "vedd meg,használd,dobd el elven működik."A gyártóknak nem érdekük,hogy megbízható,10 évig elkötyögő cuccokat gyártsanak,hiszen akkor csődbe menne minden.

2015. márc. 2. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!