Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pusztán kíváncsiságból összegy...

Pusztán kíváncsiságból összegyűjtöttem három kategóriát, aminek használatával a Magyarok zenét szoktak hallgatni. Ti melyik kategóriát használnátok zenehallgatásra, és miért? Linkek lejjebb!

Figyelt kérdés

Próbáltam olyan árú termékeket megcélozni,ami nem is túl nagy,lehetőleg egy fizetésből megoldható,és ennyiért már minőséget is elvárhatunk.

LINK:

[link]


[link]


[link]



#zenehallgatás #hangrendszerek
2015. febr. 26. 18:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

mindazonáltal a fő kérdés még mindig a vastagon kiemelt rész.Véleményeket,érveket akarok,hozzávaló megindoklásokkal,szépen kifejtve.Köszönöm.

Ja,az ár pedig 45 ezertől 50 ezerig értendő.

2015. márc. 2. 17:07
 12/13 Háger László válasza:

Nem megsérteni akartalak kérdés volt válasz jött.

18 éve ezzel foglalkozom nekem is volt somogyi ládám tudom milyen nem látatlanba válaszoltam.Sajna nekem nem jött be nem vagyok audiofil inkább a dj cuccok felé jajlom soha nem volt pio vagy egyébb magas kategóriáju hifi ládám csak kizárólag dj ládákat halgatok , de olvasok sokat aa dologról és már tul vagyok 8-10 pár hangfal épitésén. Csak ezért mertem hozzászólni.

2015. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Miért sértődném meg?Jó,aláírom,kicsit nagyon túlspiláztam a somogyi cuccot,tény és való.Mindazonáltal mindenből ki lehet fogni jót is,rosszat is.Mesmeg én is inkább a PA cuccok felé kezdek pislogni,mert számomra jó a somogyi,de azért egy nagyobb udvarba már kevés.Nem akarok átesni azonban a ló túloldalára,mert a szomszédoknak sincs kötélből az idege.
2015. márc. 10. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!