Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

A Monitoromon nem tudom bekapcsolni a hangszórót! (? )

Nemrég vettem egy BenQ GL951AM Monitort, és azt írják mindenhol h van hangszórója, amit nem tudok bekapcsolni :(

Pl itt is írják: [link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: hangszóró hiba, hangszóró, monitor, monitor hang, hang, monitor hangszóró

2015. febr. 26. 22:14  Privát üzenet  

A válasz
HDMI vel van összekötve a géppel ?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. febr. 26. 22:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Komatsu autórádióval olyan probléma merült fel, hogy nem lehet bekapcsolni. Bekapcsoló gomb megnyomása után a kijelzőn a feliratok elhalványulnak, de a kijelző végig világít. Mi lehet a baja?
Van egy videoton ts 2120-as régi tv-m, távirányítót nem kaptam hozzá, viszont az előlapi panelen lévő gombokkal nem tudom bekapcsolni. Lehetséges az, hogy távirányító nélkül ez nem fog menni?
Miért nem lehet az lte-t bekapcsolni a tabon?
Van egy TV-m ami nem akar bekapcsolni. Mikor áramhoz juttatom akkor kattog. Mi lehet a probléma?
Hogy kell bekapcsolni a Pip-et?
WayteQ xTAB-7x Quad készülékkel lehet vodafonos internetet használni? Wifin keresztül tudok, csak ha nincs wifi hálózat nem tudom bekapcsolni a mobil internetet.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!