Miért nincs flas player android tabletre?

Figyelt kérdés

Vagy van, csak máshogyan kell letölteni? Mindig, ha valami flash playerrel menne, kiírja, hogy töltsem le, de, ha rákattintok, azt írja nem kompatibilis az eszköz. Próbáltam más böngészőkkel is. Mi a teendő? Van-e megoldás?

Köszönöm a segítséget!



2015. febr. 27. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nincs flash androidos, ioses táblákra, csak windowsosokra
2015. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jófej:D ***** válasza:
100%
Uc browser felajánlja letöltését, mikor flash tartalom van egy oldalon. Töltsd le azt. (+az Uc browser, eddigi tapasztalataim szerint a legjobb, leggyorsabb böngésző androidra)
2015. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

HTML5 kell rá, jobb, mint az Adobe Flash Player.

[link]

2015. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2015. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az adobe csak asztali gèpekre hagyta meg mert nem stabil a flash player androidon .
2015. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem Windows Phone 8 alatt is kiirja a letöltést, de hiába akarom, nem megy. A HTM megoldás erre is jó?
2015. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
HTML5 a neve. Újabb androidos tabletekben és okostelefonokban már ez helyettesíti a Flash Playert. De a Windows még ragaszkodik ehhez, lásd laptopok, asztali gépek stb. Szívesen kiváltanám, ha lehetne, annyira pocsék a Flash Player.
2015. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2015. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jesszusom flash playert akartam írni, nem flas playert. :-) Köszönöm a kedves segítőkész válaszokat!
2015. márc. 1. 19:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem ment egyik megoldás sem, a UC browser valóban letölti, de mégse, mert utáma semmi változás. A HTML5 meg telepítés után bead egy listát, azzal mit kezdjek? Szóval lemaradtam, még mimdig nem tudom, mi a teendő, citromail regisztrálásához meg kell a flash.
2015. márc. 7. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!