Miért nincs flas player android tabletre?

Figyelt kérdés

Vagy van, csak máshogyan kell letölteni? Mindig, ha valami flash playerrel menne, kiírja, hogy töltsem le, de, ha rákattintok, azt írja nem kompatibilis az eszköz. Próbáltam más böngészőkkel is. Mi a teendő? Van-e megoldás?

Köszönöm a segítséget!



2015. febr. 27. 09:36
1 2
 11/13 Jófej:D ***** válasza:

Ugye telepítetted is amit az Uc browser letöltött?

A html5 nem tudom hogy jön ide. Nekem minden html5 ös dolog megy anélkül hogy letöltöttem volna valamit. (A kérdező itt kipróbálhatja hogy neki megy-e, mert a régebbi telefonokon még nem volt alapból: [link] És igen. Tényleg sokkal jobban működik mint a flash player, de amihez a flash player kell az nem fog müködni html5-el!

Ha tényleg nem megy sehogy, akkor a Puffin web browserbe alapból benne van, azzal 99,9% hogy működni fog minden. (De sajnos csak azzal)

Innen ingyen le lehet tölteni:

[link]

2015. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy tabokon a szoftver része. Nem kellett telepíteni.
2015. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4.2.2 felett simán viszi a flash playert, ha 4.2.2 alatt van a telefonod arra is van megoldás, de igazából ez a böngészőtől is függ. Például nálam régen a Puffin web böngészővel simán ment a flash 4.1.2-es Androiddal, sőt az Uc browserrel is. A html5 nem megoldás, mert sokszor van, hogy flash playert kér egy beágyazott tartalom lejátszására, nem pedig html5-öt. :D
2015. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!