Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elromlott Olympus fényképezőgé...

Elromlott Olympus fényképezőgépem szeretném elküldeni az Olympus szervíznek. A termék garanciális (2év),2009 októberében vettem, felszámítanak-e valami díjat?

Figyelt kérdés
Továbbá azt szeretném tudni, hogy milyen esetekben kérhetem az azonnali cserét (egy másik, vadi új gépre)? Nem vagyok szakember, de vagy több "betegsége" van egyszerre, vagy pedig csupán egy, de az elég masszív, véleményem szerint ez nem javítható, hanem totál kukás. Tünetek: "áramforrás lemerült" felirat a kijelzőn még teljesen töltött akkumulátorral is(próbáltuk már több fajtával), illetve fókuszálás közben lilásan villódzik a kép.
2010. febr. 13. 16:57
 1/1 anonim válasza:
az olympusosok nagyon jó fejek, mi beküldtük, s pár nap mulva jött egy uj gép, mert már nem tudták megjavitani. de ha a tiedet megtudják, akkor nem cserélik ki. a miénk zárlatos lettt, viz ment az aksijába, mert kinyilt, amugy vizálló.
2010. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!