Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik TV-t vennétek a kettő...

Melyik TV-t vennétek a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mind a kettő tetszik, specifikációk igazából megegyeznek, szóval nem tudok dönteni.

Igazából 70%-ban laptopról, külső merevlemezről néznék filmet, sorozatot rajta.

Vélemények?

Előre is köszönöm!



2015. febr. 28. 13:48
 1/10 anonim válasza:
57%
LG-t választanám, mert én a samsungtol nemrég vettem egy 48 colosat szintén pc-ről filmeket streamelni viszont másfél percig mentek a filmek utána sötét kép jött be, tehát hibás a tv..1 hete várok rá h kicseréljék na meg hogy made in slovakia... LG!!
2015. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz választani döntsön a garancia határideje. 😃
2015. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
14%

Értelmes ember elvből nem vesz Samsung és LG márkajelzésű termékeket, de sok barom ezt jól elfelejtette.


Hogy ne csak ennyire off legyek:


Samsung: minden tévéje egy időzített bomba, nem tudni mikor küld a gyártónak olyan infókat rólad, amit anyádnak sem mutatnál meg szívesen. Plusz az elmúlt hetekben szerver problémáik is voltak/vannak (irány a tékozló homár és keress rá erre). /Porszívókban gyengék; telefonokban szintúgy, hiába gondolják ennek ellenkezőjét sokan; a tv-ikről fentebb; viszont a mikróik jófélék, van egy kb. 8 éves/


LG: tíz éve még a mobiljuk is szar volt, aztán az asztali dvd felvevőjük is, és mind a mai napig egy nagy határ fos a PC-be való optikai meghajtóik. Ezek alapján én a TV-jükből sem vennék.


Szóval nagyértékben ezekből a márkákból szerintem senki se vegyen. Főleg ne akkor, ha az kiemelten akciós termék. Mert ez a momentum azt sejteti, hogy baj van az adott szériával.

2015. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát kedves előttem szóló, én nem tudom te milyen névtelen senkikre adós a fejed, fekteted be a pénzed, de én eddig az LG-ben nem csalódtam. Pedig lehetett volna. 10 éve (ha nem több) eddig csak ilyen márkájú tv-nk van, soha semmi bajuk nem volt. A samsung porszívót ha már megemlítetted: 3 éve az van (1800w amit ma már nem hiszem hogy kapsz) azzal szintén nem volt semmi. Nem tudom honnan szedted ezeket az indokát, de az biztos hogy nem tapasztalatból beszélsz. Sőt akkor már ha ennyire kitértél, térjünk ra a hűtőre is, mert nekünk az is samsung meg a mosógép is és soha semmi bajuk nem volt. Vagy ha tapasztalatból beszélsz akkor nincs itt probléma, na de ezek szerint eddig csak hibás szeriákat fogtak ki? Kizárt.
2015. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát szerintem a samsungot
2015. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A Samsungot ajánlom, pedig értelmes embernek tartom magam. Jelenleg egy 40"-os 3 D-s Samsung LED TV-m van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az előző TV-m is Samsung volt, egy 29"-os PIP-es. Az is nagyon jó készülék volt, csak lecseréltem egy energia takarékosra. A jelenlegi TV-m 3D módban káprázatos.
2015. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pully válasza:
45%
Mivel nem 3D képes és nem smart készülékeket néztél ki magadnak, én az LG-t mondanám. Nekem 3D LG-m van, smart, wifi stb. funkciókkal. Én meg vagyok vele elégedve, a software frissítéseket saját magától megtalálja, míg a Samsung-ot frissíteni smart esetében is bajosabb, a gyártó oldaláról kell legtöbbször letölteni és feltelepíteni a tv-re. De a samsungnak szerintem szebb a képe. Viszont megbízhatóság terén az LG jobb. A Samsung-al már voltak gondok, bár a szakszervíz igen segítőkész és gyors volt, de mégiscsak kellemetlen, ha elromlik. Amiben az LG jobb, hogy párhuzamosan tud kezelni analóg és digitális jelet, míg a Samsungot vagy az egyik, vagy a másik üzemmódban lehet használni. Ez akkor lehet hasznos, ha a digitális jel gyenge, mert a régi behangolós módszerrel meg lehet keresni az adott műsort és -még, ha rosszabb minőségben is-, lehet nézni az adást.
2015. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi is eközött a kettő között vaciláltunk, 2013-ban Samsung-ot vettünk magunknak, most Samsungot vettünk apukámnak is. Azt mondta az eladó, hogy képminőségben a Sony, majd a Samsunk és végül az LG a 3 legjobb. Samsunggal semmi baj, nem tudom, mi lehet vele a gond. LG-vel sem lenne szerintem, azért ennyire nem kell nagyon lef.ni semmit. + én csak TV-t nézek rajta, abból nem tudom milyen infókat tudnak leszűrni, bár annyira nem értek hozzá.
2015. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is e 2 TV között gondolkodom!

Nekem az LG ajánlották!

2015. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 közül LG.
2015. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!