XVectrorx kérdése:

Laptop, pc vagy konzol?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam a kérdésen hogy asztali számítógépet, laptopot, vagy egy konzolt vegyek-e? Az asztali számítógép, és a konzol esetében plusz költségekkel is számolnom kéne(gépnél új alkatrészek, konzolnál a multi). A laptopnál még nem találtam eféle hátrányt. Szóval az lenne a kérdésem hogy ti mit ajánlotok egy GYEREKNEK? Melyik lenne az olcsóbb megoldás? A konzol az új generációsak közül lenne (Xbox One, Ps 4)

2015. márc. 1. 16:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tudnátok küldeni egy videót ahol az Xbox One-t és a Ps 4-et hasonlítják össze, és hiteles is?
2015. márc. 2. 17:02
 12/17 Tengor ***** válasza:
Youtube.com
2015. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Úgy láttam hogy az Xbox mellet a színteltség és az FPS számok szólnak, de a Ps 4 mellet pedig az, hogy részlet dúsabb.
2015. márc. 2. 17:38
 14/17 A kérdező kommentje:
Korábban már kérdeztem, de nem érkezett rá válasz, így újra felteszem a kérdésem: Mennyire lehet hinni a használt cuccokat árusító oldalakon lévő "65000ft plusz 10 játék" című jól ismert hirdetéseknek? Esetleg tapasztalatok?
2015. márc. 2. 20:20
 15/17 Tengor ***** válasza:
Olyan helyen érdemes venni, ahol van eladó értékelési rendszer (Vatera, hardverapró) és persze ott is a megbízható eladókat keresve.
2015. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. márc. 3. 11:07
 17/17 A kérdező kommentje:
Az OLX-en tudtok olyan eladókat, akik nem akarnak minden embert átverni?
2015. márc. 3. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!