Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ehhez a mélyládához passzolna...

Misi0023 kérdése:

Ehhez a mélyládához passzolna ez az erősítő?

Figyelt kérdés
Adott egy mélyláda, típust nem tudok, de 4 ohmon 500 rms, 1000 watt max a teljesítménye és 30 centis. Használtan kerestem a környéken valami erősítőt hozzá és egy Blaupunkt GTA2100-ast találtam. Ez 2 csatornás de bridge módban 160 rms és 400 watt max teljesítményt ad le 4 ohmon. Működne normálisan együtt a kettő?
2015. márc. 3. 20:19
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
ezt így nyomó típusa nélkül nem lehet megmondani,legalább annyit tudni kéne hogy sima vagy dupla tekercses e a nyomó valamint ha dupla akkor 2x2 es vagy 2x4-es.
2015. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ennek még utána kell járnom. Miben befolyásolja a dolgokat ha sima vagy dupla tekercses? Valamelyik fajtához már nem lenne jó ez az erősítő?
2015. márc. 3. 20:30
 3/15 dirtboy ***** válasza:

így van ,sima 4ohm jó lenne

dupla tekercsesből sorba kötve kéne használnod de ha sorba van kötve akkor nem mindegy hogy 4ohm lesz vagy 8ohm.

8nál már igen gyenge lenne az erősítő.

2015. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Magán a hangszórón (nem a ládán) csak egy kábel kivezetés van, akkor ez sima tekercses elvileg nem?
2015. márc. 3. 20:39
 5/15 dirtboy ***** válasza:

ha úgy érted hogy egy pár tehát egy pozitív és egy negatív akkor igen


fényképed nincs a nyomóról? lehet felismerném melyik az

2015. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, egy párat értettem ez alatt. Sajna nem tudok róla küldeni mert nem nem vettem még meg, az egyik barátom adja el nekem csak addig nem akartam megvenni amíg egy erősítőt nem találok hozzá. Ez az erősítő közel lenne, nagyobbat nem is találtam 60 km-es körzetben. Egy újra meg nem akarok annyit kiadni, az első hangszórószett meg a fejegység az úgy is minőségi lett, ott nem spóroltam.
2015. márc. 3. 20:57
 7/15 dirtboy ***** válasza:

szabad tudni hogy azok milyenek?

puszta kíváncsiság mert imádom az autóhifit

2015. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Persze :)

A fejegység: Pioneer MVH-X560BT

Az első hangszórószett: Audison Prima - APK 130

2015. márc. 3. 21:04
 9/15 A kérdező kommentje:
Valamint egy 20mm-es Gladen kábelszettet vettem 60 amperes biztivel az erősítőnek.
2015. márc. 3. 21:06
 10/15 dirtboy ***** válasza:

szeretem az ilyen elegáns hangszórókat,jó választás csak 165mm-es verzió lenne az igaz.

a fejegység gyenge pont lett,2V-os rca és nincs idő korrekció sem,legalább van parametrikus eq 5sávos az azért jó,de az idő korr nélküli fej az valahogy nem okés ilyen jó kis hangszóróhoz.


a kábel szettek kicsit lehúzósak,azt külön érdemes venni.

szettként valami gagyiságot biztos tolnak bele,ha a táp anyag jó is akkor az rca gagyi ami lerontja a rendszert.

[link]


én gladen ch zerot alkalmazok,neked is azt ajánlom ha már prima szériás szetted van.

2015. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!