Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ehhez a mélyládához passzolna...

Misi0023 kérdése:

Ehhez a mélyládához passzolna ez az erősítő?

Figyelt kérdés
Adott egy mélyláda, típust nem tudok, de 4 ohmon 500 rms, 1000 watt max a teljesítménye és 30 centis. Használtan kerestem a környéken valami erősítőt hozzá és egy Blaupunkt GTA2100-ast találtam. Ez 2 csatornás de bridge módban 160 rms és 400 watt max teljesítményt ad le 4 ohmon. Működne normálisan együtt a kettő?
2015. márc. 3. 20:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a 165mm-es nem megy bele sehogy sem sajna, az volt a terv pedig. A kábelszettet pedig pont innen rendeltem, és ők ajánlották, hogy ennek szépen szól az RCA-ja valamint az audisonok is innen vannak. Idővel majd egy normálisabb erősítőt veszek ami 4 csatornás és arra lesz rákötve az első szett is. Csak most hamar gyorsan kell egy mélyláda addig :)
2015. márc. 3. 21:30
 12/15 dirtboy ***** válasza:
hát ha Zsolti azt ajánlotta akkor annak oka van /14-15éve hifizik/,tegnap voltam nála de nem figyeltem milyen kábel szettjei vannak de szerintem akkor a te szettedben a ch eco RCA lesz,az sem rossz.
2015. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, kép alapján az van a szettben. Én az ország másik felén lakom szóval magamnak kell megcsinálnom a hifit, de nagyon sokat segített a Zsolti :) Majd egy normálisabb mélyládát és hozzá meg az első szetthez egy 4 csatornás erősítőt is rendelek Tőle csak közben alufelnit is venni kell mert jön a jó idő, és egyszerre nem akarnám lenullázni magam :D addig meg egy ilyen használt és olcsó konstrukciót akarok hátulra, hogy legalább hüppögjön kicsit :)
2015. márc. 3. 21:40
 14/15 dirtboy ***** válasza:

A használtat ne becsüld le soha,nekem két használt erősítő működik hátul és 100 ezreket spóroltam azzal hogy nem boltban vettem újként.

egészen pontosan 260 000ftal vettem olcsóbban őket ami baromi sok.

2015. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem lebecsülni akarom, sőt ha beválik akkor egy ideig nem költök erre. Csak most tényleg csak az a lényeg h valami mélyet is halljak. Lehet h használtan veszek később is, de majd valami komolyabban szeretnék még.
2015. márc. 3. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!