Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Feltörték a Microsoft accounto...

Feltörték a Microsoft accountom, így nem tudok Xbox live-ba bejelentkezni. Mi a teendő? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám, hogy feltörték a microsoft accountomat, így nem tudok bejelentkezni a live accountommal az xbox-on. Találtam egy lehetőséget, hogy visszaszerezzem. Űrlapot kell kitölteni, de sajnos küldtek gy e-mail-t, hogy nem adtam meg elegendő adatot, ezért blokkolják a fiókomat. Van az űrlapban egy olyan, hogy meg lehet adni az utolsó feltöltött live kártya utolsó 5 számjegyét, ami természetesen nincs meg, mert aktiválás után kidobtam a kukába. Az lenne a kérdésem, esetleg tudtok-e valami megoldást hogyan szerezhetném vissza a fiókomat? Valamint, ha van rá lehetőség, honnan máshonnan tudakolhatnám meg ezt a számsorozatot? Előre is köszönöm. :)

2015. márc. 3. 21:26
 1/1 anonim válasza:
Már nem tudsz akkor semmit tenni csinálj újat!
2017. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!