Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A különböző típusú 3D filmek...

A különböző típusú 3D filmek mindegyikéhez különböző típusú szemüvegre van szükség? Nem aktív és passzív vonalon kérdezem. Több lent!

Figyelt kérdés

Van egy passzív 3D-s tévénk (LG),2db Dual play (mitől dual play?) szemüveggel a csomagban. Amikor megnyomom a 3D gombot, 3-5 különböző 3D-s megjelenítést ajánl fel (csatornafüggő). A szemüveg csak a legelsőre jó. A többi ilyen SBS, vagy HSBHS, alul-felül, vagy mi a szösz.

Kérdés:

-Ezekhez külön passzív szemüveget kellene venni?

-Hogy hívják a sima 3D-t?

-Szeretnék 3D filmet letölteni, és megnézni a TV-n, de honnan tudom, hogy ha leszedem a sokgigás filmet, akkor az az én szemüvegemhez való 3D-ben lesz? Valamelyikhez oda van írva, pl hogy SBS, akkor azt tudom, hogy nem lesz jó, de sokhoz nincs odaírva. Egyszer pl leszedtem egy XVID filmet, és ilyen kék-piros kontúros 3D volt, ami természetesen megintcsak nem jó az én szemüvegemhez. Most akkor kéne venni minden fajta 3D-hez szemüveget?



#szemüveg #3D #passzív #3d típusok
2015. márc. 7. 15:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott, rájöttünk :) Ha sbs filmet játszunk le, akkor a tv-n a 3d funkció bekapcsolásakor ki kell választani az sbs funkciót, s összekonvertálja a képet, és így tovább. Csak az tévesztett meg, hogy amikor a tévéműsort raktam 3d-re, és ott az sbs-t választottam ki, akkor megjelent a kettéosztott képernyő, s nem értettem, hogy mivel kéne azt néznem :)
2015. márc. 7. 19:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, a filmhez kell választani egy megfelelő beállítást, ami hozzá illik, amivel jól látszik.

Lényeg, hogy már tudod. ;-)

2015. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!