Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 4 vagy xbox one a...

Playstation 4 vagy xbox one a jobb?

Figyelt kérdés
nagyjából ugyan abban az árban van a két konzol illetve a játékok is kb ugyan annyiba kerülnek, mi alapján lehet közük dönteni hogy melyik a jobb? sajnos két konzolra nincs pénzem és sztem felesleges is lenne, melyiket válasszam?
2015. márc. 7. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a xbox one jobb
2015. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HabverőMakverő válasza:

ps4

de itt egy cikk és eldöntheted magadnak :)

[link]

2015. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Playstation,mert:

-jobb a kontroller (pl ha kell,reflexszerűen tudod nyomkodni,míg a one-ét nem)

-minimálisan jobban futnak a játékok

-jobb exlusiv címek,és ott a grafika nagyon szép

Xbox one:

-jobb a hűtése,mert 2szer nagyobb mint a ps és csúnyább is

Bár,ha nem megy kikapcsolás nélkül a konzol,akkor semmit se jelent,azt a one se bírná

-kinect,nos ez egy semmitmondó cucc(50k a médiába,ugyanmár),de ha kell ez is számíthat

-itt is vannak exlusiv játékok,ezek is jók ha kellenek akkor ezt vedd

Röviden:

Ps4 vagy xbox one?

Exlusiv címek döntenek,ps4-en szebbek,de minimálisan

Ps4 erősebb is,ez késöbb dönthet

Én ps-t ajánlom

Van 1-2-3-am,és jobban bejönnek mint a rivális konzolok

Pl wii,xbox classic vagy 360

2015. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erosebb erosebb mindig erosebb a ps megis szarabb a grafika

orok vita aki ps parti az ugyis pst mond aki xboxos az meg xboxot en pcn jatszom partatlan vagyok ..jobb a grafika az xboxnak hiaba erosebb a gep a psnek ..szebb a jatek kontrasztosabb mint a psnek..Sonynak meg van egy kicsi elonye de rohamosan fogy..a kozeljovoben az Xbox nem csak utoleri de at is fogja venni a vezetest tole..barmennyire is nehez beismerni a ps partiaknak..az a bosszanto hogy orokke azt hajtogatjak a ps erosebb gep..amibol az eg vilagon semmi nem latszik ha jatszik az ember mondjuk mind a 2 konzollal ugyanazon a tvn meg jatekkal..sot az box meg szebbnek tunik..de a pc a verhetetlen:-)

2015. márc. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség,már régóta ezt mondjátok

Másik xbox nem ad szebb képet,sohase adott szebbet

2015. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!