Angliában vettem egy Xbox 360-at, mikor otthon rákötöttem a régi TV-mre, nem indult el. Láttam valami zavaros képet. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az Xbox 100%, hogy működő képes.

2015. márc. 7. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, angliában csak 110 Volt a feszültség a konnektorban. Ha azt szeretnéd, hogy működjön szükséged lesz egy transzformátorra. Ebben nem vagyok biztos, nézz utána, hogy mennyi a feszültség (…)

Lehet, hogy a TV nem kompatibilis, mennyire régi? AV-kábellel vagy HDMI-vel kötötted be?

2015. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha egy ilyet rácsatlakoztatsz a 220 Voltra tönkre mehet! Nézz utána…!
2015. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy 220 Voltot igénylő készűléket 110 Voltos áramforrással próbálsz működtetni, nem indul el. Fordított esetben tönkremegy a gép. Ha szerencséd van, csak a biztosítéka ég ki, és angliában valóban csak 110 Volt a hálótlzati feszültség.
2015. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :) a TV pedig már 5-6 éves
2015. márc. 8. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint fent áll a veszélye annak, hogy az elektromos fogkefém, meg az elektromos borotvám is tönkre mehet az otthoni áramfeszültségtől?
2015. márc. 8. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Xbox: AV vagy HDMI? Nagyon fontos! Egy barátom mondta, hogy a legtöbb játék képe nem megy át AV-kábellel.


Borotva, stb.: Igen. Az útiborotvákon szokott lenni valahol egy kapcsoló, hogy milyen feszültséggel kívánjuk működtetni. Ha a tiéden nincs, akkor ahhoz is kell majd egy transzformátor!

2015. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem AV kábel. Veszek egy másikat akkor. Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
2015. márc. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!