Ps3 480p-ben élvezhető?

Figyelt kérdés
AV kábellel tv-re csatlakoztatva. Ps2-t használtam már rajt, az szép volt!

2015. márc. 8. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár éve még CRT tv-n PS-eztem, grafika annyira nem szar, de a feliratok nagyon nehezen olvashatók.


Meg ha egyszer egy havernál HD-ba látni fogod a PS-t, utána nagyon szar lesz a CRT. Nekem sem volt semmi bajom CRT-n a PS-el, de amint átmentem és havernál HD tv-n megláttam a Killzone 2-őt, addig nem játszottam PS3-al amíg nem vettem magamnak egy HD tv-t.

2015. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megvenném a konzolt, egy hónapra rá a HD tv-t is. csak kibírom! :D
2015. márc. 8. 11:00
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! :)
2015. márc. 8. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja arra az 1 hónapra simán jó, de majd aztán próbáld ki a játékokat amit CRT-n végigtolsz (ha végigviszed annyi idő alatt) újra ha már megvan a HDTV, csak hogy lásd a különbséget.
2015. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem élvezni fogom egyenlőre a mostani tv-n is, kocka vagyok de sosem volt gamer gépem :DD
2015. márc. 8. 11:43
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy értem van egy gép de az nem a mai játék kínálatra. és Counter Strike Source amit napi szinten tolok :) :P
2015. márc. 8. 11:44
 7/7 A kérdező kommentje:
jó lesz az fps is konzolom, majd megszokom :)
2015. márc. 8. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!