Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elosztó csere, vagy mi lenne...

Elosztó csere, vagy mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Bejön a főkábel,az becsatlakozik egy hármas elosztóba,onnan 1 kábel megy az internet modemhez,a másik kettő a tévékhez,a tv kábelkimenetén mindkettőn van szűrő.Többször előfordul naponta,hogy egyszer csak elmegy az internet.Ha a tv-kből kihúzzuk a kábelt,az internet visszajön,tehát az egész olyan mintha a tv elvenné a jelet.Mit lehet ezzel csinálni? Az elosztót kellene kicserélni?

2015. márc. 8. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kicserélném egy kettes osztóra, és a TV-k felé menőre tennék még egy kettest. Így nem 1/3 menne az internet felé, hanem 1/2-ed, vagyis 50 %.
2015. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: és az elosztó minőségi legyen, inkább a drágábbikat vedd meg.
2015. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt kipróbálom,majd megírom ,hogy használt-e.
2015. márc. 9. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok az eredményre. :-)
2015. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!