Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erről a fejegységről van...

Erről a fejegységről van valakinek tapasztalata, véleménye? Megéri megvenni? Kenwood KMM-120

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 21:42
 1/4 dirtboy ***** válasza:

igényektől függ,ha számodra tartalmazza azokat a funkciókat amire szükséged van akkor jó lesz.

hangminőségileg ugyan olyan mint a többi márkás hasonlóáru társai.

fő eltérés hangban csak a hangkarakterisztika mert más a hangszíne egy kenwoodnak mint egy pionak vagy jvc vagy főleg egy alpine fejnek.

2015. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszi, árban többet nem akarok rá költeni meg olvastam már olyat is ilyen "olcsón" nem érdemes venni mert lesz jó hangzás, de akkor gondolom kinek mi.. nekem megfelel ilyen is
2015. márc. 9. 23:10
 3/4 dirtboy ***** válasza:

/ilyen "olcsón" nem érdemes venni mert lesz jó hangzás/


gondolom a nem szót kihagytad


hát ez akkor igaz ha valami normális rendszer van mögötte, de ha gyári hangszórók vannak az ajtóban akkor máris nem jelent vissza lépést egy ilyen fejegység mert a leggyengébb láncszem nem ő lesz hanem a rossz minőségű hangszóró meg az ilyen eseteknél előforduló cérna vastagságú nyomokban rezet tartalmazó gyári hangszóró vezeték.

2015. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké rendben, most már értem, köszönöm
2015. márc. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!