Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ehez a hangfalpároz milyen...

Ehez a hangfalpároz milyen erősítő való?

Figyelt kérdés

[link]

Eleinte egy sony rx88-as hifivel szóltak. A mély dinamikus, olyan menydörgés szerü volt. A magas is szép. De lejárt az ideje. 1es hangerön is zavaróan sistereg. A kazetta és a cd része is rönkre ment. Bementem egy müszakis boltba ahól ajánlottak egy kenwood kr-v6060-as erősítőt. Mikor itt kipróbáltuk nagyon brutálisan szólt. Virult is a fejem. Hazaértem rákötöttem a cumómat és ekkor csalódás ért. A közép hangok nagyon hangosak, de a magad és a mély gyalázat. Élvezhetetlen a hangja. Feltekert méllyel és magassal is kevés. Minden beállítást kipróbáltam és semmi vváltozás. Két napi játszadozás után se lett jobb. Vissza vittem és rákötötték megint egy másik hangfalra amin szintén gyönyörűen szólt. A hangfalakat szeretném megtaetani. Megfelelő erősítőt kelkene vennem de tanácstalan vagyok


2015. márc. 10. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig ezek a hangfalak elég minőségi cuccnak látszanak.

Amikor rákötötted az erősítőre, figyeltél a helyes polarításra?

Mert ha mondjuk az egyiket fordítva kötöd be, akkor pontosan ellen fognak dolgozni egymásnak a hangszórók, ami az általad leírt hangkép hibákat is okozhatja.

Továbbá érdekelne egy kép a Kenwood erölködő hátlapjáról is.( persze ha nálad van még).

2015. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyeltem a bekötésre igen. Mingy keresek neten képet mert már elpakoltam az erősítőt.
2015. márc. 10. 22:47
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] Oda kötöttem ahól 8csiptető van
2015. márc. 10. 22:49
 4/7 anonim válasza:
a probléma nagyon egyszerű a hangfalak elég nagyok az erősítő amit írtál házimozis kisebb farab ezekhez a hangfalakhoz egy igazi sztereó erősítő kell amiben van tartalék ez a kenwood kb 240wattos vehet fel hálózatból 5 csatornára ami ezekhez a hangfalakhoz kevés ilyesmivel már más lenne a helyzet [link]
2015. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet vettem, és nagyon jól szól! Még vagyok vele elégedve

2015. márc. 17. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztosan jól szólhat :)

Nekem anno Teac márkájú deckem volt.

2015. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már csak egy normális lejátszo kéne. Telefonról nem az igazi. Tudtok ajánlani olyat ami esetleg mp3-at vagy usb-t is tud?
2015. márc. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!