Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az a DVB-C? Hogyan lehet...

Mi az a DVB-C? Hogyan lehet elérni hogy a többi DVB-C csatorna is bejöjjön?

Figyelt kérdés

Eddig régi képcsöves tévénk volt ami nemrég tönkrement. Ma vettünk egy Full HD-s LED tévét, rákötöttük az antanna kábelt ( Inviteles kábeltévé ), és a csatornalistában van olyan hogy Analóg és DVB-C.

Az analóg csatornákon nagyon csúnya a kép.

Ha átkapcsolom DVB-C -re akkor az M1 HD, M2 HD, Duna HD, Duna World HD, TV2 HD bejön és ezeken gyönyörű a képminőség. Főleg a TV2 HD-n. A többi DVB-C csatornán viszont kiírja hogy Nem található CI modul.

Mit kell csinálni hogy a többi csatorna is bejöjjön?



2015. márc. 17. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj az Inviteltől CI modult.
2015. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A honlapjukon csak CA modul van: [link]


Az is jó?

2015. márc. 17. 16:52
 3/11 Pityu87 ***** válasza:
49%
Amiket írtál azok a csatornák ingyenesen vannak hd ben.A ci modul szerintem a kártyát jelent vagy dekódert Pl upcnél vagy hasonló szolgáltatóknál. Én is inviteles vagyok analóg tv elég nekem de ha szeretnék több HD csatornát plusz lóvéért Beltéri egységet hoznak.
2015. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó.

Bedugod a tv oldalába és megy.

Én UPC-s vagyok, azt hiszem 1000ft körül van a havidíja.

2015. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pityu87 ***** válasza:
100%
Igen ez a kártya látom a linket. Igen ez tudná a több HD Csatornát plusz lóvéért ha kompatibilis a tévéddel.
2015. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pityu87 ***** válasza:
100%
Igen én UPCt Hordtam szerelő voltam de ezt az invitelest nem tudom milyen. Upc jó volt de nem mindegyik tévéhez ahz kell a tv száma bediktálod a központba és ott megmondják
2015. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pityu87 akkor te lehet, higy tudnál segíteni.

UPC CA modult használok LG tv-n.Jól működik , de néha bekapcsolom , kiírja higy azonosítás folyamatban van, majd kódolt program hibaüzenet jön ki.Ezután úgy kifagy az egész tv, hogy ki sem lehet kapcsolni.Ki kell húznom a hálózati csatit, majd vissza kell dugnom, hogy jó legyen.Modul nélkül ilyen hiba nincs.

Mi lehet az oka?

2015. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg is rendeltem tőlük telefonon.

Kérdezték a tévé pontos típusát. Mondtam hogy LG 32LB5610, és elvileg ehhez jó az a CA modul vagy mi, szóval így megrendeltem.

A héten kihozzák.

2000 Ft-al lesz több a havidíj de lesz +17 HD csatorna az ingyeneseken felül meg a nem HD-s csatornáknak is sokkal szebb lesz a képe az ügyintéző állítása szerint.

2015. márc. 17. 17:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

17 HD csatorna?Az nagyon jó!

És valóban az SD adások is szebbek lesznek, mint ha analógon néznéd.

Plusz a legjobb az egészben, hogy nem kell hozzá így set top box sem, ami plusz távirányítót jelent, és egy plusz fogyasztót.

Jó "modulos" tv-zést ! :)

2015. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pityu87 ***** válasza:
Na ez jó király nem egy nagy összeg ennyit egy fél kör alatt eliszok egy kiskocsmában megéri.
2015. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!