Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A mai nap vásároltam egy Tibo...

Milanka123 kérdése:

A mai nap vásároltam egy Tibo Pro Dj 1000 szettet. Tartalmaz: Két Tibo 100Watt hangfal és a keverőpult (microfon+füles) kábeleket nem kaptam hozzá. Milyen kábelek kellenek ide? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni hogy milyen kábeleket vegyek hozzá? tápkábel oké.. rca-jag két-két darab az out és az inputra?


Van mellé egy Asus x502c laptopom.. ezzel hogy tudom össze kötni hogy a virtual Dj-t tudjam használni vele?


A hangfalaknál: Ahoz is kell tápkábel.. azt se kaptam.. van rajta továbbá stereo input és output to other speakers és sub to kimenetek.. ide milyen kábel kell??


Letisztázom nem otthon vagyok ezért nem tudok be menni egy ilyenre szakosodott boltba.. Ha valaki lenne olyan kedves és le írna mindent nagyon hálás lennék. Illetve linkeket is elfogadok.


Köszönöm szépen! :)



2015. márc. 21. 20:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Leírnád kicsit konkrétabban?!
2015. ápr. 3. 04:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Nincs USB bekötési lehetőség. A vezérlőszervek a lejátszóhoz vannak, nincs mód külső lejátszót vezérelni velük, nem MIDI kontroller.
2015. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Shit.. esetleg átalakítóval(kal) nem oldható meg??
2015. ápr. 3. 14:24
 14/15 anonim ***** válasza:

nem

ha nincs usb, akkor marad a sima cd, avagy külső jelforrás

2015. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha jó árban eladható, és nem kell CD, akkor kimondottan MIDI kontrollerrel (célszerűen DJ-zésre szánt, hasonló felépítésűvel) megoldható a dolog. Vannak fórumokon vélemények minőségről, használhatóságról, támogatottságról a népszerűbb típusokra egész biztosan.
2015. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!