Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a tabletemmel? (lent)

Kristóf2006 kérdése:

Mi lehet a tabletemmel? (lent)

Figyelt kérdés
Lemerült a "Serioux Vision" tabletem 0%-ra, és ha beledugom a töltőt, vagy az USB-t, elromlik a töltőm is, és az USB-m is. Mitől lehet?

2015. márc. 22. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Tönkre tett egy töltőt és egy USB portot? Nem semmi. Házilag te nem valószínű, hogy meg tudod javítani.

Egy (nagyon) lehetséges hiba a zárlat, amit okozhatott egy korábban rosszul bedugott USB kábel is.

2015. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ha bedugod a töltőt, vagy az USB-t, elromlik mindkettő? Mi az, hogy akkor romlik el, és addig amíg bedugod? Mit jelent az elromlás? Miből állapítod meg, hogy a töltő épp romlott? És mit jelent az USB romlása?


Ha teljesen lemerült, akkor kell idő, mire annyira feltölti az akkut, hogy egyáltalán be lehessen kapcsolni.

2015. márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves #2 válaszoló! "Elromlik", ezt te nem érted? Nem tölti fel. Töltővel is ezt csinálta. Megpróbáltam egy másikkal is, ami beleillik, és elrontotta. Próbálom rég bekapcsolni, NEM kapcsol be, próbáltam egy héten át, semmi változás, így már érted?
2015. ápr. 12. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, így sem értem. Az elromlik az USB azt jelenti, hogy romlott is marad, vagyis, semmi más sem használható róla.

Azzal meg, hiába próbálkoztál egy hétig, hogy bekapcsolod, amíg nem töltött fel az akku. És nem azt írtad, hogy egy hétig töltőn volt, hanem, hogy egy hétig próbáltad bekapcsolni. Nagyon nem mindegy. Mint ahogy azóta se világos, hogy számodra az elromlás az, hogy nem látod, hogy tölti, vagy, hogy a töltő is használhatatlanná vált, a másik is, úgy, hogy semmi mást se tölt. Ami szintén nem mindegy. Az se mindegy, hogy buherált-e a rendszer, vagy eredeti, mert ha buherált, akkor lehet, hogy csak bekapcsolt állapotba tud tölteni. Ahhoz ki kell venni az akkut, és valami jóba tenni, hogy feltöltődjön annyira, hogy be lehessen kapcsolni. Az is lehet, hogy bekerült valami vezető a csatlakozóba, és zárlatos.

2015. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!