FPSusername kérdése:

Szerintetek Steelseries Siberia Raw Prism fejhallgatót vagy Pioneer SE M521 fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Árban a steelseries a drágább, de szerintem jobb minőségre mint a pioneer. Megköszönném ha valaki tudna segíteni, írhatnátok 10000 forint körüli jó minőségű füleseket is. Nem zenehallgatáshoz, hanem gamerkedéshez lenne.

2015. márc. 22. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A SteelSeries telán (!) a létező legjobb fejhallgató márka, amennyiben a Gamer fejhallgatók választékát tekintjük.


Természetesen ennek az árnak sokszorosáért lehet jobb fejhallgatókat kapni, de fölösleges.


Hogyha engem állítanának ez elé a választás elé, 110% hogy a Sibera mellett voksolnék!

2015. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bár már nyilván megvetted valamelyiket, de szólok, az SS szarabb. Az SS amúgy is csak 1 hype-olt vacak, nem jó semmire. éppen 1 razer krakennél jobb, de elmondanám, van a házban siberia v2, meg a fejemen ez a pioneer. Jobban szeretem a piot. Talán icipicit túlzás a mély benne, de 100 kényelmesebb, mint a v2 siberia, és fele annyi volt. Zenére jobb, cs:go-ban nem veszek észre különbséget (eq-t érdemes állítani csgo-ra, mert másképp túlzott lesz a mély). Superluxot vennék így utólag amúgy... Aki szerint a siberia jó, az madár, és nem volt még a fején 1 rendes füles.
2015. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!