Nikon d3000, Olympus e420, Sony alpha a200, Sony alpha a230, Pentax k-m? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
sziasztok sürgősen kéne segítség hogy melyiket válasszam és miért
2010. febr. 17. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A Sony-kat, és az Oly-t szvsz hanyagold. Egyrészt ritka hozzá a használtpiacon az objektív, másrészt képminőségben egyik sem igazán kimagasló.


Ha én vennék gépet, akkor ezek közül maradna esélyesként a pentax, és a nikon.


Pentaxot én jobban ismerem, így én azt választanám, de nikon is jó lehet. Olvasgass teszteket, az megkönnyíti a döntést.


Viszont pentaxnál inkább kx-et választ. Aránylag olcsón hozzá lehet jutni akár újonnan is, és lényegesen jobb a km-nél.

2010. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fecc ***** válasza:
Nikon,egy életre szól.
2010. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pentax k100D super: hogy miért? ccd stabilizálás.

ha nikon akkor inkább d40 vagy d70. d3000 tesztképei alapján a közelükbe sem jön.

2010. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A pentax k100d super nem egy nagy szám. Nekem is az volt az előző gépem és szerintem a ccd stabilázálás egy nagy 0 benne... Most sony a200-am van és sokkal jobb. Képminőség, tudás, felbontás, kezelhetőség...stb. Amúgy meg attól függ mennyid van rá? Pentax-ból szerintem csak a drágábbak jobbak ráadásul használtpiacon én nem találtam hozzá vmi nagyon sok objektívet. Nikon-nak a legrosszabb az ár-érték aránya! Ami olcsóbb az elég gyengus a többihez képest ami meg jobb az drága. Szerintem a canon a legjobb választás dslr vásárlásnál de a sony is nagyon jó és egyre erősebb gépeket gyárt. Nézd csak meg a teszteket. Pl.: chip magazin (ha jól emlékszem) több tesztet is láttam és mindig a sony volt az élen. Szerintem az általad felsoroltak közül inkább a sony a230 vagy a nikon d3000.
2011. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amúgy nem tudom hogy mit kevert össze az előttem váalszoló ugyanis a nikon d3000 sokkal komolyabb gép a d40-nél vagy a d70-nél...
2011. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!